DVI

Четвер, 22.02.2018, 02.57.13
Головна » 2017 » Липень » 25 » Microsoft визнала класичний Paint «застарілим», 32-річний графічний редактор йде в історію?
11.21.30
Microsoft визнала класичний Paint «застарілим», 32-річний графічний редактор йде в історію?
      Не так давно корпорація Microsoft розмістила відповідну сторінку на своєму сайті зі списком функцій і ПО, які будуть видалені або визнані застарілими з виходом оновлення Windows 10 Fall Creators Update восени 2017 року. Серед інших (поштовий клієнт Outlook Express, додаток Reader і функція створення резервної копії системи System Image Backup (SIB) Solution) в цьому списку присутній і популярний графічний редактор Paint, який був невід'ємною частиною операційної системи Windows з 1985 року.

У цьому списку редактор Paint відзначений як «застарілий» (deprecated). Це означає, що розробка програми припинена, а саме він, з великою ймовірністю, буде видалено в одному з майбутніх оновлень ОС.

Деякі тематичні ресурси вже оголосили про «вбивство» редактора, а користувачі в соціальних мережах закликали Microsoft не робити цього.

Чому Microsoft вирішила відмовитися від підтримки класичного Paint саме зараз після 32 років розробки, не відомо. Деякі вважають, що рішення закрити старий Paint пов'язано з випуском більш сучасної версії Paint 3D, призначеної для роботи з 3D-моделями. ПО Paint 3D з'явилося в Windows 10 в квітні 2017 року, воно дозволяє працювати з 2D-об'єктами, але не замінює звичайний Paint по функціональності. До того ж, через появу Paint 3D з системи видалять додаток 3D Builder, але останній буде доступний в Windows Store.

Як зазначає TNW, «тривимірний» Paint 3D не зможе замінити ламповий звичайний Paint, оскільки йому не вистачає «простоти». Також видання зазначило, що «Windows без Paint - це неправильно».

Джерело: TNWMicrosoft і TJ
Переглядів: 336 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: