10.48.14
Microsoft відкриває лабораторію Інтернету речей (IoT) в Києві

      Днями український офіс компанії Microsoft відкрив у Києві лабораторію, покликану забезпечити можливість займатися розробкою і створенням пристроїв інтернету речей (IoT) для всіх бажаючих. Українські компанії, зацікавлені в розробці даного роду пристроїв, можуть безкоштовно отримає робоче місце в лабораторії, знання, а також все необхідне обладнання.

Сама лабораторія знаходиться за адресою вул. Жилянська, 75 (в українському офісі Microsoft), заявки на участь можна подавати через цей сайт. Зараз це експериментальна ініціатива, але в майбутньому компанія збирається трансформувати її в постійну програму.

Подати заявку на участь в новому експериментальному проекті Microsoft можна буде до 10 грудня. Після того, як журі уважно розгляне всіх претендентів (кінцевим терміном вказано 15 грудня), на офіційному відкритті лабораторії, будуть оголошені 10 команд, які залишаться працювати в лабораторії.

За словами фахівця з технологій Microsoft Сергія Поплавського, тривалість циклу для одного набору команд, які розбитий на чотири частини, складе шість місяців. Перші два місяці відведено під навчання, ще два місяці - безпосередньо робота над продуктом, ще місяць на демонстрацію результатів роботи, і останній місяць піде на навчанні роботі з постачальниками та виробниками.


«На виході ми хочемо, щоб у кожної команди був клієнт, готовий це купити, і контракт із заводом, який готовий це виготовляти», - каже Сергій.


Ось докладний список усього, що можуть отримати стартапи, які виявили бажання працювати в лабораторії Microsoft:
  • Курс навчання програмно-апаратної реалізації проектів у сфері IoT;
  • Доступ до обладнання (плати Arduino, Netduino, Raspberry Pi 2), набори датчиків, модулів, вимірювальні прилади на зразок осцилографів або мультиметрів тощо;
  • Робоче місце;
  • Допомога у виході на ринок;
  • 3-річний безкоштовний доступ до хмари Azure за програмою BizSpark.

Від претендентів вимагається базові знання в галузі радіоелектроніки і основні навички програмування.

«Але головне - це гарна ідея продукту», - підсумовує Сергій.

Джерело: ain
Переглядів: 269 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close