DVI

Субота, 21.04.2018, 07.08.09
Головна » 2016 » Грудень » 13 » Microsoft стверджує, що в минулому місяці кількість переходів з Mac на Surface досягло історичного максимуму
19.00.48
Microsoft стверджує, що в минулому місяці кількість переходів з Mac на Surface досягло історичного максимуму
      Корпорація Microsoft заявила, що листопад став кращим місяцем для продажів пристроїв на споживчому ринку. Високих показників вдалося досягти завдяки високому попиту на Surface Pro 4 в «Чорну п'ятницю».

Microsoft не називає точні обсяги продажів своїх пристроїв, але при цьому заявляє, що «з Mac на Surface переходить більше користувачів, ніж будь-коли раніше». Основними факторами такої ситуації в Microsoft називають «розчарування новим MacBook Pro» і програму з обміну MacBook. Причому, саме програма обміну MacBook на Surface забезпечила найкращий результат. Хоча кількість продажів за такими умовами теж не називається. Однак, ця заява Microsoft не зовсім відповідає даним недавнього звіту Slice Intelligence. У ньому сказано, що тільки за перші 5 днів продажів нові Apple MacBook Pro принесли вчетверо більше доходу, ніж Microsoft Surface Book за весь рік. Але цей звіт був опублікований на початку листопада - ще до «Чорної п'ятниці».


Також Microsoft розширила географію доступності Surface Book з Performance Base. Пристрій продається в більшій кількості країн, а в наступному кварталі стане доступним для покупки і в інших регіонах.

Джерело: The Verge
Переглядів: 139 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: