DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.11.13
Головна » 2016 » Листопад » 18 » Microsoft стала членом організації Linux Foundation і допомагатиме розвивати Linux, яку Стів Балмер в минулому називав «раковою пухлиною»
14.30.50
Microsoft стала членом організації Linux Foundation і допомагатиме розвивати Linux, яку Стів Балмер в минулому називав «раковою пухлиною»

      Слайд презентації Microsoft, присвяченій розвитку хмарної платформи Microsoft, які софтверний гігант в особі свого нинішнього гендиректора Сати Наддела використовував для визнання любові до Linux вже зараз можна вважати «культовим». За останній час його можна було зустріти безліч разів в матеріалах різних тематичних ресурсів. Він дійсно відображає нинішнє ставлення Microsoft до ОС Linux, яку колишній керівник компанії Стів Балмер відносно недавно (якихось 15 років) називав «раковою пухлиною», яка в плані інтелектуальної власності вражає все, до чого торкається. Але ці часи давно пройшли, та й сам Балмер недавно зізнався, що більше так не вважає. І ось вчора Microsoft офіційно оголосила про своє рішення вступити в організацію Linux Foundation в якості Platinum Member, і тепер, за умовами угоди, зобов'язана щорічно виділяти на розвиток проекту $ 0,5 млн.

Незадовго до оголошення про вступ до Linux Foundation компанія Microsoft випустила Visual Studio для Mac, створеному на основі Xamarin Studio. У Microsoft відзначають, що метою вступу в Linux Foundation є надання клієнтам відкритих, гнучких, інтелектуальних інструментів і хмарних послуг.

Одночасно з Microsoft несподіване оголошення зробив Google - пошуковий гігант вирішив приєднатися до організації .NET Foundation, яка просуває і розвиває мови програмування .NET.

Джерело: Microsoft і The Verge
Переглядів: 119 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: