DVI

Вівторок, 17.09.2019, 22.07.48
Головна » 2013 » Грудень » 13 » Microsoft серйозно розглядає можливість зробити ОС Windows Phone і Windows RT безкоштовними
11.56.20
Microsoft серйозно розглядає можливість зробити ОС Windows Phone і Windows RT безкоштовними
Microsoft серйозно розглядає можливість зробити ОС Windows Phone і Windows RT безкоштовними
       За повідомленням The Verge, компанія Microsoft серйозно розглядає можливість зробити ОС Windows Phone і Windows RT пристроїв безкоштовними.

За даними джерел, присвячених в планам Microsoft, віце-президент підрозділу ОС Террі Майерсон на даний момент роздумує над прийняттям остаточного рішення з цього питання. Якщо пан Майерсон вирішить випустити безкоштовні версії ОС Windows Phone і Windows RT, то вони можуть з’явитися вже навесні 2015 в рамках поширення хвилі оновлень Threshold. Також є чутки, що під час цієї хвилі оновлень Microsoft збирається максимально об’єднати всі версії Windows і скоріш за все скоротити їх кількість до трьох.

В даний час значна частина доходів софтверного гіганта формується за рахунок виробників пристроїв, які купують ліцензії на використання операційної системи Windows. Що стосується Windows Phone, то після того, як мобільний бізнес Nokia повністю перейде до Microsoft, подібна схема отримання доходів за рахунок ліцензійних відрахувань стане більше неактуальною, оскільки 90% проданих смартфонів на цій платформі зроблені саме компанією Nokia.
Справи з ОС Windows RT у Microsoft йдуть ще гірше. Якщо ОС Windows Phone хоча б підтримують компанії Samsung, HTC і Huawei, то Windows RT більше ніхто, крім самої Microsoft і Nokia (Lumia 2520), яка вже навесні 2014 стане частиною першої, не цікавить.

Можна припустити, що в разі прийняття рішення поширювати ОС Windows Phone і Windows RT на безкоштовній основі, компанія Microsoft стане шукати шляхи мінімізації збитків і, швидше за все, подивиться в сторону як мінімум трьох джерел доходу – магазину додатків, сервісів (SkyDrive, Office і Skype) і реклами. Саме таку модель отримання доходів використовує компанія Google за допомогою ОС Android.

Не так давно в Мережі з’являлися чутки, що Террі Майерсон вів переговори з представниками HTC, предметом яких була можливість скорочення або зняття зобов’язань з виплати ліцензійних відрахувань за умови, якщо тайванський виробник стане встановлювати Windows Phone на поточні моделі, що працюють під управлінням Android. На жаль, на даний момент складно судити про достовірність даної інформації і результати переговорів, але можна сказати одне – це ще раз підтверджує наміри Microsoft зробити Windows Phone і Windows RT безкоштовними для ОЕМ – виробників.

Переглядів: 164 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: