DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.33.14
Головна » 2018 » Вересень » 10 » Microsoft пропонує продовжити розширену підтримку ОС Windows 7 ще на три роки, за окрему плату
10.00.12
Microsoft пропонує продовжити розширену підтримку ОС Windows 7 ще на три роки, за окрему плату
      Термін підтримки операційної системи Windows 7 закінчиться 14 січня 2020 року. Але для тих користувачів, які не бажають або не можуть розлучатися з цією ОС, Microsoft передбачила можливість випуску розширених оновлень безпеки - Extended Security Updates.

Такі оновлення безпеки будуть випускати протягом ще 3 років після завершення терміну підтримки - до січня 2023 року. Але такі оновлення будуть платними. Їх планується продавати за оригінальною схемою. Платити за поновлення належить для кожного окремого комп'ютера, а з кожним наступним роком вартість підтримки буде збільшуватися. Оновлення Windows 7 Extended Security Updates будуть доступні для власників версій Windows 7 Professional і Windows 7 Enterprise з корпоративними ліцензіями. При цьому для передплатників Windows Software Assurance і / або Windows 10 Enterprise або Education передбачені знижки. Підписка Office 365 ProPlus буде працювати для пристроїв з оновленнями Windows 7 Extended Security Updates аж до січня 2023 року.

Клієнти, які бажають дізнатися більше про Windows 7 Extended Security Updates, повинні зв'язатися зі своїм партнером або командою Microsoft для отримання додаткової інформації.

Джерело: zdnet
Переглядів: 10 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: