DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.22.32
Головна » 2016 » Серпень » 4 » Microsoft продовжує кампанію проти Chrome, тепер ОС Windows 10 радить користувачам перейти з браузера Google на Edge
15.30.46
Microsoft продовжує кампанію проти Chrome, тепер ОС Windows 10 радить користувачам перейти з браузера Google на Edge

      Розпочата близько півтора місяців тому кампанія Microsoft проти браузера Google Chrome набирає обертів.

Нагадаємо, в кінці червня Microsoft опублікувала результати внутрішніх тестів, щоб продемонструвати, наскільки браузер Google Chrome гірше Microsoft Edge в плані енергоефективності. Справедливості заради відзначимо, що в тестах брали участь і інші популярні браузери, включаючи Firefox і Opera, але результати лідера ринку - Google Chrome (дані Net Applications) - були найнижчими. Але якщо раніше зусилля Microsoft, спрямовані на дискредитацію конкурента, обмежувалися тільки відеороликами на YouTube і відповідними тематичними сайтами, то тепер «поле бою» істотно розширилося.

Деякі користувачі Windows 10 почали повідомляти, що система почала видавати повідомлення, які спонукають відмовитися від використання Google Chrome. Ці повідомлення мають такий текстовий зміст: «Браузер Chrome швидше розряджає батарею вашого ноутбука. Переходьте на Microsoft Edge, щоб збільшити час роботи в інтернеті до 36%».

Повідомляться, що пропозиції перейти на Microsoft Edge стали відображатися з початку липня, причому для користувачів Chrome і Firefox одночасно. Також йдеться про те, що подібні «поради» отримують не всі користувачі Windows 10, яким чином відбувається вибірка - невідомо.

Варто відзначити, що Google роками використовувала аналогічну тактику і прямо на головній сторінці пошукового сервісу намагалася переконати користувачів Internet Explorer перейти на Chrome. Крім цього установка Chrome нав'язувалася в панелі інструментів Google для IE. Це були ключові методи залучення більшої кількості користувачів і внесли чималу лепту в зростання популярності браузера Chrome.

Представник Microsoft повідомив ресурсу The Verge, що ці повідомлення Windows Tips показуються з однією метою - «надати користувачам оперативні дані, які допоможуть поліпшити враження від використання Windows 10, включаючи інформацію для збільшення часу автономної роботи пристроїв». До речі, при бажанні користувачі можуть відключити ці корисні поради в налаштуваннях повідомлень.

Джерело: The Verge
Переглядів: 265 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: