DVI

Понеділок, 22.01.2018, 09.59.03
Головна » 2017 » Липень » 12 » Microsoft припинила підтримку Windows Phone
12.00.28
Microsoft припинила підтримку Windows Phone

      Вчора, 11 липня, корпорація Microsoft припинила підтримку операційної системи Windows Phone 8.1. Це сталося через 3 роки після випуску оновлення.

Припинення підтримки означає завершення ери Windows Phone, хоча мільйони пристроїв все ще працюють під керуванням цієї ОС. Причому, на частку Windows Phone 7, Windows Phone 8 і Windows Phone 8.1 припадає близько 80% всіх доступних на ринку мобільних пристроїв з операційною системою Microsoft. Найбільш сучасна версія Windows 10 Mobile встановлена ​​лише на 20% пристроїв.

Версія Windows Phone 8.1 була великим оновленням операційної системи Windows Phone 8. Вона принесла підтримку віртуального асистента Cortana, новий центр повідомлень, зміни в дизайні, ряд поліпшень в ядрі ОС. Проте, ця версія не змогла скласти гідну конкуренцію Android і iOS. В результаті, Microsoft відмовилася від випуску власних смартфонів під брендом Lumia.

В даний час Microsoft все ще продовжує підтримку операційної системи Windows 10 Mobile, але немає інформації про те, як ця підтримка буде здійснюватися в подальшому. В останньому оновленні Windows 10 Mobile Creators Update практично не було нових функцій. До того ж, компанія активно розповідає про прийдешні нововведення в Windows 10 Fall Creators Update для комп'ютерів, але не пропонує цих же функцій для тестування на мобільній платформі. З чуток, підтримка Windows 10 Mobile також буде припинено в 2018 році. Хоча сама Microsoft поки офіційно не говорить про повне виведення з ринку мобільної версії операційної системи Windows.

Джерело: The Verge
Переглядів: 103 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: