DVI

Понеділок, 10.12.2018, 11.08.18
Головна » 2018 » Листопад » 20 » Microsoft представила UWP-гру Emoji8, в якій користувачеві необхідно корчити гримаси, максимально достовірно імітуючи емодзі
12.00.40
Microsoft представила UWP-гру Emoji8, в якій користувачеві необхідно корчити гримаси, максимально достовірно імітуючи емодзі
      Microsoft випустила незвичайно ігровий додаток під назвою Emoji8, в якому користувачеві необхідно корчити гримаси, максимально достовірно імітуючи запропоновані емодзі.

Для гри необхідна веб-камера. «Геймплей» Emoji8 полягає в тому, що користувач повинен максимально реалістично повторити емоцію, закладену в емодзі, скорчивши на своєму обличчі відповідну гримасу. Після цього нейромережа за допомогою веб-камери проаналізує обличчя користувача та поверне оцінку схожості з картинкою.

По закінченню гри користувач може поділитися «кращими», з точки зору нейромережі, моментами в своєму Twitter.

Відзначимо, що Emoji8 поширюється на безоплатній основі і доступна в Microsoft Store. Для коректної роботи гри рекомендується встановити жовтневе оновлення Windows 10 2018 року. Ігровий процес не вимагає підключення до інтернету.

Вихідний код Emoji8 викладений на GitHub.

За допомогою даної гри Microsoft хоче продемонструвати користувачам, наскільки ефективними і гнучкими є технології машинного навчання.

Джерело: The Verge
Переглядів: 31 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: