DVI

Субота, 24.03.2018, 23.19.27
Головна » 2016 » Листопад » 22 » Microsoft оприлюднила мінімальні системні вимоги для «народних» гарнітур VR на платформі Windows Holographic
13.00.06
Microsoft оприлюднила мінімальні системні вимоги для «народних» гарнітур VR на платформі Windows Holographic

      Як відомо, віртуальна реальність є одним з трьох ключових елементів, на яких буде зосереджено представлене в минулому місяці оновлення Windows 10 Creators Update. Софтверний гігант розробляє власну платформу віртуальної реальності або, точніше буде говорити, змішаної реальності під назвою Windows Holographic, яка виступає програмною основою фірмових окулярів HoloLens. Ми вже знаємо, що випущені апаратними партнерами Microsoft гарнітурами будуть доступнішими і зручніше конкуруючих пропозицій HTC Vive і Oculus Rift - від $ 300 і відсутність необхідності в зовнішніх датчиках для захоплення рухів. Тепер прийшов час дізнатися мінімальні вимоги до апаратної частини персонального комп'ютера для комфортної роботи з майбутніми гарнітурами.

Отже, для комфортного занурення у віртуальну реальність з гарнітурою, що використовує переваги Windows 10, вам буде потрібно комп'ютер з чотирьохядерним процесором (можливий варіант з двоядерним чіпом, що підтримує технологію Hyper-Threading), відкритий з підтримкою DirectX 12, 4 ГБ оперативної пам'яті і роз'ємом USB 3.0. Як бачимо, вимоги ці досить скромні на даному етапі.

Остання тестова збірка Windows 10 включає спеціальний додаток під назвою Windows Holographic First Run, що дозволяє дізнатися, чи підходить ваш ПК для VR-ігор. З одного боку, зниження порога для входження в світ віртуальної реальності радує, з іншого - нам ще належить побачити ігри та програми для цих гарнітур, інформації про яких, крім планів про їх випуск, немає взагалі. Microsoft планує розкрити більше подробиць про ці гарнітурах в ході спеціального прес-заходу в наступному місяці. Також очікується, що в найближчі тижні розробники додадуть в власну платформу VR підтримку тих же HTC Vive і Oculus Rift.

Джерело: The Verge
Переглядів: 189 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: