DVI

Середовище, 15.08.2018, 09.46.43
Головна » 2018 » Липень » 20 » Microsoft обіцяє анонс нового «заліза» на прийдешній ігровій виставці Gamescom
08.00.24
Microsoft обіцяє анонс нового «заліза» на прийдешній ігровій виставці Gamescom
      Компанія Microsoft оголосила про те, що візьме участь у виставці Gamescom, яка пройде в Кельні з 21 по 25 серпня цього року, і порадує шанувальників не тільки програмними новинками і новими трейлерами майбутніх ігор, а й новими «залізяками». Зрозуміло, що про консолі Xbox нового покоління, розробку якої компанія вже підтвердила, не може бути й мови, оскільки та очікується не раніше 2020 року.

Програмний гігант розпливчасто говорить про «нові пристрої і аксесуари для Xbox», не даючи ніяких натяків на те, що конкретно хоче показати. Більш того, Microsoft по-тихому внесла зміни в початкову версію повідомлення і змінила формулювання з «абсолютно нове обладнання та аксесуари Xbox» на просто «нові набори і аксесуари для Xbox One».

Швидше за все нас чекає анонс другого покоління контролера Xbox Elite. Цей геймпад користувався великою популярністю і ще на початку року були передбачувані зображення нової моделі з роз'ємом USB-C, поліпшеними аналоговими стіками з настроюваною плавністю ходу, перемикачем трьох режимів роботи і модулем Bluetooth для сумісності з Windows 10. У цілому новий Xbox Elite підходить під визначення «нових аксесуарів», але будемо сподіватися, що Microsoft покаже ще щось цікаве, а не тільки нові набори і квітчасті контролери.

Захід Microsoft на Gamescom транслюватиметься в прямому ефірі.

Джерело: The Verge і Xbox
Переглядів: 29 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: