DVI

Четвер, 21.02.2019, 08.22.44
Головна » 2018 » Травень » 12 » Microsoft і Quanta працюють над розумною АС з підтримкою Cortana
14.20.03
Microsoft і Quanta працюють над розумною АС з підтримкою Cortana
      Сьогодні ринок розумних акустичних систем і домашніх голосових помічників є одним з найбільш швидкозростаючих, у нього величезний потенціал зростання і розвитку в найближчому майбутньому. І немає нічого дивного, що з'являється все більше бажаючих зайняти своє місце під сонцем. Тепер ось повідомляється, що і Microsoft хоче приєднатися до гонки.

Так, можна згадати, що на ринку вже є розумна АС Harman Kardon Invoke з підтримкою голосового помічника Cortana, але цього явно недостатньо, щоб на рівних конкурувати з Amazon і Google, які вже встигли закріпитися в цьому сегменті.

Повідомляється, що партнером Microsoft за проектом розумної АС виступає тайванський виробник електронних виробів Quanta Computer, що працює на умовах OEM і ODM.

Апаратною основою поки ще безіменній колонці виступає чотирьохядерна SoC Qualcomm Snapdragon 212, яка спочатку використовувалася в бюджетних смартфонах начебто Nokia 2, але потім поширилася на сегмент Інтернету речей. Власне, на цьому технічні деталі про проект закінчуються.

По частині дизайну поки інформації немає ніякої, так як розробка пристрою знаходиться на початковій стадії. Але можна з упевненістю стверджувати, що розумна АС Microsoft буде мати корпус циліндричної форми, що є звичним форм-фактором для цього типу пристрою. Зрозуміло, що обробкою команд і пошуком необхідної інформації буде займатися фірмовий голосовий помічник Cortana.

При цьому поки немає повної впевненості, що пристрій вийде під брендом Microsoft. Висловлюється припущення, що Microsoft запропонує референсний дизайн, які інші виробники при бажанні зможуть використовувати для випуску власних колонок з голосовим помічником Cortana. Як буде насправді, покаже час.

Джерело: winfuture
Переглядів: 60 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: