DVI

Четвер, 26.04.2018, 16.37.55
Головна » 2016 » Вересень » 7 » Microsoft готується представити конкурента популярному корпоративному месенджер Slack
16.00.30
Microsoft готується представити конкурента популярному корпоративному месенджер Slack

      Схоже, Microsoft вирішила завдати прямого удару по позиціях популярного корпоративного месенджера Slack, причому для втілення свого підступного плану в реальність компанія вирішила задіяти команду Skype. Цікаво, що на початку цього року Slack анонсував запуск голосових дзвінків і відеочатів, які є у Skype.

Як повідомляє джерело, програмний гігант розробляє новий месенджер (так-так, потрібно більше месенджерів), який за функціональними можливостями практично ідентичний Slack. Проект носить назву Skype Teams і в першу чергу адресований тій же аудиторії, що і Slack, але, на відміну від останнього, пропонує ключові можливості сервісу Skype.

Як стверджується, Skype Teams запропонує все те ж саме, що є у Slack, а саме - ті самі канали для загального обговорення тієї чи іншої теми, поділом по приватні групи, доступ до яких є тільки у обраних, настроювану систему оповіщень, можливість спільної роботи і обміну файлами, підтримку емодзі і анімованих GIF-файлів. Крім того, новий сервіс Microsoft запропонує функцію Threaded Conversations - можливість відповідати на певні коментарі, створюючи гілки обговорень, аналогічно тому, як це зроблено в Facebook і Disqus. Також повідомляється, що відеочати будуть доступні як в каналах, так і в закритих групах.

Відзначимо, що це вже не перша спроба Microsoft розробити «вбивцю» Slack -навесні цього року програмний гігант випустив оновлену версію свого додатка SharePoint. Реліз цього додатка ознаменував перехід 15-річного сервісу в еру мобільних пристроїв, а користувачі отримали можливість на ходу управляти документами і контентом. Цього виявилося недостатньо. Зараз ринкова капіталізація Slack становить $ 3,8 млрд і немає нічого такого, що говорило б про те, що незабаром зростання припиниться. Було б дивно, якби Microsoft просто не діяла в даному випадку, адже мова йде про один з ключових для компанії напрямків - ПО для спільної роботи.

Джерело: MSPowerUser
Переглядів: 135 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: