DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.03.42
Головна » 2017 » Жовтень » 9 » Мессенджер AIM остаточно закриють 15 грудня 2017 року, через 20 років після запуску
15.25.51
Мессенджер AIM остаточно закриють 15 грудня 2017 року, через 20 років після запуску
      Американська компанія AOL оголосила, що прийняла рішення відключити свій старий добрий месенджер AIM (AOL Instant Messenger) через 20 років після його запуску. Повне відключення серверів, що підтримують цей сервіс обміну повідомленнями, відбудеться 15 грудня поточного року, так що у користувачів AIM є час, щоб перейти на будь-який популярний в даний момент месенджер - Telegram, Skype, Viber і т.д.

У зворушливому прощальному листі віце-президент Oath Inc. Майкл Альберс згадав, що для багатьох американських (і не тільки) дітей 90-х років AIM був величезною частиною мережевого життя, дозволяючи «чатитись» з друзями, не виходячи з кімнати. Однак з тих пір онлайн-середовище помітно змінилася і сучасна молодь вважає за краще використовувати для спілкування соціальні мережі або більш сучасні месенджери.

Цікаво, що свого часу компанія AOL також володіла популярним месенджером ICQ, викупивши його у творців в 1998 році (через рік після запуску AIM). Однак в 2010 році компанія продала його фонду Алішера Усманова Digital Sky Technologies, який після реорганізації увійшов до складу російської Mail.Ru Group.

Відзначимо, що після того, як в березні поточного року власники сервісу AIM відключили можливість працювати з ним через сторонні додатки, остаточне закриття проекту залишалося питанням часу. Показово, що AIM - далеко не перший "класичний" мессенджер, який перестав працювати в останні роки - в 2014 році був відключений MSN Messenger, а в 2016 закрили старий Yahoo Messenger, запустивши новий сервіс з тим же ім'ям.

Джерело: AIM
Переглядів: 161 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: