DVI

Неділя, 22.04.2018, 16.59.45
Головна » 2016 » Серпень » 26 » Мережа ресторанів Domino's Pizza запустила комерційну доставку піци дронами DRU Drone від Flirtey в Новій Зеландії
11.30.53
Мережа ресторанів Domino's Pizza запустила комерційну доставку піци дронами DRU Drone від Flirtey в Новій Зеландії

      Компанія Domino's Pizza продовжує експериментувати з різними способами доставки своєї продукції клієнтам. Після представленого в березні поточного року робота-рознощика піци DRU (Domino's Robotic Unit), компанія здійснила комерційну доставку піци дронамі DRU Drone від компанії Flirtey.

Представники компанії особливо відзначили, що це не просто рекламний хід, а додатковий інструмент доставки pizza-by-drone, який буде працювати на регулярній основі в Новій Зеландії.


Першими свою піцу за допомогою DRU Drone отримали CEO компанії Дон Мейджі (Don Meij), міністр транспорту Нової Зеландії Саймон Бріджес (Simon Bridges) і CEO компанії Flirtey Метт Суїні (Matt Sweeny). Нова схема доставки з автономним польотом дрона DRU Drone вже схвалена Державною Авіаційною службою країни, вона почне використовуватися на постійній основі ближче до кінця року для обраних піцерій в Новій Зеландії. Для доставки піци за допомогою дронів розробили новий тип упаковки, який довше зберігає температуру продукту.

Своїм коментарем з приводу даної події поділився генеральний директор Domino's Pizza в Україні Андрій Романенко. За його словами, запуск доставки дронамі в Україні можливий вже в найближчому майбутньому.

«Послугу доставки за допомогою дронів можна протестувати в зонах з переважно приватною забудовою і в найближчих передмістях Києва. Комерційне використання дронів в Новій Зеландії та Австралії в першу чергу пов'язано з максимальним покриттям регіону - піцерій там багато і працюють вони вже давно.»- Пояснив Андрій Романенко.

Український підрозділ Domino's Pizza поки використовує переважно традиційні види доставки за допомогою моторолерів і автомобілів, але при цьому все активніше використовує електротранспорт і велосипеди.

«Згідно зі стратегією бренду в Україні, перехід на електротранспорт є одним з пріоритетів в доставці, адже наша компанія націлена на впровадження інновацій та постійний розвиток. В даний момент ми розглядаємо пропозиції від партнерів з продажу електромобілів, використовуємо електроскутери, вивчаємо можливості впровадження доставки за допомогою дронів.»- Зазначив Андрій Романенко.

Джерело: Domino's Pizza
Переглядів: 144 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: