DVI

Субота, 20.01.2018, 12.45.59
Головна » 2016 » Листопад » 29 » Mercedes вкладе 10 млрд євро в розробку десяти електромобілів до 2025 року
13.00.30
Mercedes вкладе 10 млрд євро в розробку десяти електромобілів до 2025 року
      Німецький автомобілебудівний концерн Daimler AG готовий проінвестувати 10 мільярдів євро в розробку десяти моделей електромобілів до 2025 року. Всі електромобілі будуть створені на єдиній універсальній платформі, отримають запас ходу не менше 500 км від однієї зарядки батарей і динаміку розгону на рівні спорткарів сімейства Mercedes-Benz AMG.

Ці та інші подробиці розповів німецькому виданню Stuttgarter Zeitung глава напрямку досліджень і нових розробок Daimler Томас Вебер.
Зокрема, він розповів, що нові електромобілі будуть розвиватися в рамках суббренда EQ, при цьому три з десяти запланованих електромобілів увійдуть в сімейство міських автомобілів Smart. Поки не зовсім зрозуміло, чи йдеться про оновлення поточної лінійки електросітікаров ForTwo, ForTwo cabrio і ForFour або ж нас чекають зовсім нові моделі.

Завдяки батареям підвищеної ємності нового покоління, всі десять електромобілів Mercedes-Benz зможуть розраховувати на запас ходу до 700 км від одного повноцінного заряду. Цікаво, що при цьому німецький концерн не планує будувати свою власну мережу станцій зарядки. Daimler AG бере участь в проекті SLAM зі створення системи станцій експрес-зарядок на основних магістралях Німеччині, а також вітає рішення влади країни створити розгалужену мережу з 15 тисяч зарядок.

Нагадаємо, що перший серійний електромобіль з лінійки EQ буде побудований на базі концепт-кара Generation EQ. Цей електромобіль має по електромотору в 300 кВт на кожній осі. Батареї на 70 кВтг інтегровані в підлогу, а спеціальна швидка зарядка дозволить додати додаткові 160 км пробігу всього за 5 хвилин заряду. Розгін Generation EQ до 100 км/год займає менше 5 секунд, а запас ходу складає від 500 км.

Відзначимо, що збирати серійну версію цього електрокросовера будуть на заводі в Бремені, а на ринок вона вийде вже в 2019 році.

Джерело: Autoua.net

Переглядів: 142 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: