DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.44.54
Головна » 2016 » Вересень » 25 » Mercedes-Benz показала оновлений прототип електричної вантажівки Urban eTruck на автовиставці в Ганновері
11.31.11
Mercedes-Benz показала оновлений прототип електричної вантажівки Urban eTruck на автовиставці в Ганновері
 
      Майже місяць тому компанія Mercedes-Benz розповіла про те, що працює над створенням електричної вантажівки Urban eTruck з запасом ходу в 200 км. Під час того анонса присутнім був показаний «мул» на основі звичайного серійного вантажівки, проте на проходячій в даний момент виставці комерційної техніки в Ганновері творці продемонстрували повноцінний концепт з футуристичним дизайном.


Прототип укомплектували двома електричними двигунами, які разом розвивають 250 кіловат, що еквівалентно приблизно 340 кінським силам, і 1000 Нм крутного моменту. Мотори, що обертають задню вісь, живляться від комплекту літій-іонних акумуляторів ємністю 212 кіловат-годин.

У вантажівки є три режими роботи керуючої електроніки: auto, agile та eco. Перший самостійно вибирає необхідну потужність для двигунів, другий дозволяє реалізувати весь потенціал силового агрегату, а третій, навпаки, включає режим мінімального споживання енергії.


Merceds-Benz укомплектували Urban eTruck і телематичною системою, яка дозволяє розпланувати робочий день. При розрахунку оптимального режиму вона враховує кількість вантажу, його вагу, запас ходу і дистанцію на день.

Крім цього, концепт-кар укомплектували камерами, які заміняють бічні дзеркала заднього виду, парою екранів в кабіні, один з яких розташовується на місці приладової панелі, а також планшетним комп'ютером, що дозволяє дистанційно відстежувати стан вантажівки.

Джерело: Motor
Переглядів: 175 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: