DVI

Вівторок, 17.09.2019, 22.12.15
Головна » 2013 » Березень » 4 » Mems Cam: все буде у фокусі!
17.23.33
Mems Cam: все буде у фокусі!
           Новий модуль камери для смартфонів Mems Cam має назавжди вирішити проблему нечітких знімків

На даний момент така камера вже існує і називається вона Lytro.Для досягнення можливості вибору точки фокусування камера зберігає не зображення, а світлові промені. Завдяки цьому вона зберігає світло, його напрям, колір та інтенсивність. Наприклад, я можу сфокусуватися на найближчу квітку:На її стебло:Або, що найкрутіше, на всю глибину фокусування:Проте така камера коштує від 399 доларів США через складну систему оптики, а також надшвидкісну пам'ять та сенсорне управління. А пам'ять потрібна, адже середнє фото «важить» коло 25 Мб.

А от Mems Cam — це модуль з тим ж функціями та для смартфонів. Новинка була представлена нв Міжнародному мобільному конгресі і, покищо, вона не використовується у жодному телефоні.

Що ж камера робить щоб досягнути чіткості? Нічого складного, а просто за одне натискання спуску дуже швидко знімається багато зображень з різною глибиною фокусування, які потім об'єднуються в одне фото. Це фото дозволяє змінювати точку фокусу після зйомки. Незважаючи на відсутність дорогої оптики зображення виходять чудові:

Розробники заявляють, що камера буде економнішою відносно теперішніх модулів майже у 100 разів. Покищо модуль ніде знайти, проте Oppo і CK Telecom займаються розробкою телефонів з даним модулем.

З цього можна сказати, що HTC’s Ultrapixels і Nokia’s PureView мають конкурентів. Подивитися зразки знімків камери Lytro можна за посиланням.
Переглядів: 319 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: