DVI

Понеділок, 24.09.2018, 05.13.45
Головна » 2018 » Вересень » 8 » MediaTek, Himax і Megvii створили доступний аналог 3D-сканера особи Apple TrueDepth
09.00.33
MediaTek, Himax і Megvii створили доступний аналог 3D-сканера особи Apple TrueDepth
      Компанія Mediatek об'єднала зусилля з Himax і Megvii, щоб створити нову більш доступну систему розпізнавання по обличчю, що отримала назву Active Stereo Camera 3D (ASC). Така система буде використовуватися в недорогих смартфонах.


Для створення ASC три виробника поділилися своїми технологіями: Himax надав новітні апаратні рішення, такі як ІК-проектор, датчики і лазер, Megvii - алгоритм комп'ютерного зору Face++, а компанія MediaTek розробила движок для стереоскопічного зору і аналізу глибини. Active Stereo Camera 3D включає також такі технології, як Himax DOE, WLO та інші.

«Ми раді співпрацювати з MediaTek і Megvii. Цей сильний альянс гарантує, що 3D-сканування буде доступним для масового ринку Android-пристроїв і може бути легко адаптоване виробниками смартфонів. Вважаю, що ASC сприятиме ширшому впровадженню даної технології на Android протягом 2019 року», - сказав Джордан Ву (Jordan Wu), президент Himax Technologies.

Система Active Stereo Camera 3D створює від 7 до 10 тис. невидимих ​​точок для формування 3D-моделі обличчя. Для порівняння у TrueDepth компанії Apple - 30 тис. крапок. Лазер має довжину хвилі 940 нм, що підвищує ефективність розпізнавання в приміщенні і на вулиці. ASC відповідає стандарту IEC 60825 Class 1, тому є безпечним для очей. Система також оснащена датчиком розбитого скла, який автоматично деактивує лазер.

Нова технологія розпізнавання по обличчю буде представлена ​​в смартфонах вже в наступному році. Повідомляється, що апарати, побудовані на чіпсетах MediaTek Helio P60 і Helio P22, вже підтримують роботу з Active Stereo Camera 3D.

Джерело: Globenewswire
Переглядів: 12 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: