DVI

Вівторок, 20.03.2018, 00.14.34
Головна » 2016 » Серпень » 19 » McDonald's почав роздавати крокоміри в наборах Happy Meal, але вже наступного дня все скасував через скарги дітей на подразнення шкіри
12.00.24
McDonald's почав роздавати крокоміри в наборах Happy Meal, але вже наступного дня все скасував через скарги дітей на подразнення шкіри

      Буквально на днях мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's оголосила про запуск чергової ініціативи, покликаної поліпшити імідж бренду в очах громадськості. Всі набори Happy Meal, реалізовані на території США і Канаді, комплектувалися крокоміром STEP-it, доступними в шести різних колірних варіантах.

З їх допомогою McDonald's розраховувала мотивувати дітей робити фізичні вправи і вести більш рухливий спосіб життя. Дизайн пристрою і якість матеріалів, само собою, залишав бажати кращого, але не варто забувати, що мова йде про іграшку з Happy Meal, яка, до слова, вміла рахувати кроки і скорочував інтервал між мерехтіннями світлодіода в залежності від темпу ходьби.

Акція мала тривати чотири тижні, але завершилася, так і не встигнувши як слід розпочатися, а пов'язано це з появою перших скарг на подразнення шкіри, спровоковані крокоміром. Представник McDonald's Террі Хікі повідомив Associated Press, що на даний момент компанія «активно займається розслідуванням інциденту». Він також повідомив, що мережа «запропонує юним клієнтам інші іграшки Happy Meal, натомість крокоміру».

Джерело: gizmodo і Associated Press
Переглядів: 117 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: