DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.48.26
Головна » 2017 » Червень » 16 » МАУ вводить плату за роздруківку посадкового талона в аеропорту
08.00.48
МАУ вводить плату за роздруківку посадкового талона в аеропорту

      Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ), що є найбільшим авіаперевізником країни, вирішила ввести плату за роздруківку посадкового талона в аеропорту. Про це представили компанії повідомили ресурсу avianews.com.

З 1 липня нові правила почнуть діяти для пасажирів, що вилітають рейсами Київ-Рига і Рига-Київ, і з часом поширяться на всі маршрути авіакомпанії. Розмір збору складе 20 євро за кожен посадковий талон.

Щоб не платити новий збір пасажирам необхідно пройти онлайн-реєстрацію, яка для рейсів Київ-Рига і Рига-Київ відкривається за 48 години до вильоту, і роздрукувати посадковий талон або зберегти його на мобільному пристрої.

Якщо ж пасажир не пройшов онлайн-реєстрацію самостійно, але коректно ввів всі паспортні дані в процесі бронювання, система зареєструє його автоматично за 12 годин до вильоту і відправить посадковий талон на електронну пошту.

У Борисполі і Ризі всі служби аеропортів приймають як паперові версії посадкових талонів МАУ, отриманих в процесі онлайн-реєстрації, так і їх електронні варіанти, які відображаються на екранах мобільних пристроїв.

Джерело: avianews.com
Переглядів: 79 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: