DVI

Понеділок, 22.01.2018, 02.17.39
Головна » 2016 » Грудень » 3 » Mastercard запустив штучний інтелект Decision Intelligence, який в реальному часі виявляє шахрайство з платіжними картами
16.59.24
Mastercard запустив штучний інтелект Decision Intelligence, який в реальному часі виявляє шахрайство з платіжними картами
      Компанія Mastercard запустила комплексний сервіс Decision Intelligence для прийняття рішень і виявлення шахрайства. Сервіс використовує технологію штучного інтелекту для того, щоб допомогти фінансовим інститутам підвищити точність дозволів для не шахрайських транзакцій в режимі реального часу і зменшити число помилкових відмов. Вперше штучний інтелект використовується безпосередньо в мережі Mastercard на глобальному рівні.

Сучасні продукти більш орієнтовані на оцінку ризиків і працюють в межах обумовлених правил. Але Decision Intelligence застосовує радикально новий підхід: отримує набагато більше інформації шляхом оцінки і навчання кожної транзакції. Завдяки отриманій інформації емітент карти може застосувати штучний інтелект до кожної наступної операції.

На думку представників компанії, використання штучного інтелекту в мережі Mastercard забезпечить кращу оцінку потенційного шахрайства для кожної транзакції. Ця нова функціональність підвищить точність погоджень не шахрайських операцій і зменшить кількість помилкових відхилень в режимі реального часу. Торговці можуть використовувати цю інформацію, щоб реагувати на потенційні проблеми набагато швидше, знижуючи експлуатаційні витрати, такі як зворотні платежі.

Відзначимо, що дана технологія є ключовою особливістю розширеної платформи Enhanced World Elite і підтримує всі бренди і продукти Mastercard на всіх ринках.

Джерело: Mastercard
Переглядів: 122 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: