DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.28.40
Головна » 2016 » Жовтень » 5 » Mastercard запустила систему підтвердження платежів за допомогою Селфі в 12 країнах Європи
15.33.16
Mastercard запустила систему підтвердження платежів за допомогою Селфі в 12 країнах Європи

      Як і планувалося раніше, компанія Mastercard запустила сервіс ідентифікації платежів через Селфі або відбитки пальців у дванадцяти країнах Європи, повідомляє PaySpaceMagazine.

За допомогою нової технології користувачі зможуть забути про паролі і здійснювати виключно біометричні платежі. Щоб оплатити товар або сервіс онлайн або в додатку, користувачеві необхідно підтвердити платіж в спливаючому повідомленні за допомогою відбитка пальця або Селфі.

Система вже пройшла тестування в Нідерландах, США та Канаді, а тепер вона стане доступна в Великобританії, Австрії, Бельгії, Чехії, Данії, Фінляндії, Німеччині, Угорщині, Нідерландах, Норвегії, Іспанії та Швеції. Mastercard має намір підключити до системи і інші країни в наступному році.

75% учасників тестування в Голландії стверджують, що із задоволенням продовжили б користуватися новою системою підтвердження платежів, а 90% і зовсім відмовилися б від паролів на користь біометричної аутентифікації.

Серед причин такого ентузіазму по відношенню до біометричних платежів користувачі називають зручність і безпеку. 95% користувачів, які ідентифікують платежі за допомогою відбитка пальця, і 80% - за допомогою Селфі стверджують, що шопінг став більш зручним. 75% користувачів переконані, що біометричні платежі допоможуть скоротити рівень шахрайства.

Джерело: PaySpaceMagazine
Переглядів: 8390 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: