15.07.51
MapBox візуалізували битву між iOS і Android

01-1-MapBox-Andro-iOS   

        Незважаючи на те, що на ринку набереться півдесятка різних мобільних операційних систем, ним володіють лише дві з них: iOS і Android. Боротьба ведеться запекла, хоча користувачі бачать її лише в цифрах сухої статистики, та ще в палких суперечках фанатів тієї або іншої платформи в коментарях. Але тепер з’явилася можливість побачити цю боротьбу буквально на карті. Цікавий проект був реалізований програмістом з MapBox Томом МакРайтом (Tom MacWright) і ентузіастом інформаційної візуалізації Еріком Фішером (Eric Fischer).


Скориставшись відкритими даними по геолокації в Твіттері, вони відзначили на карті власників пристроїв на базі iOS, Android і навіть BlackBerry.  Тобто, це далеко не повна статистика і не всі користувачі згаданих платформ, а лише ті, хто використовують Twitter і надають свої дані про поточне місцезнаходження. Тим не менш, вийшов непоганий зріз даних на основі 280 млн геолокаційних точок Твіттера.

01-2-MapBox-Andro-iOS

Як і очікувалося, покриття iOS і Android дуже близькі, особливо в США. Хоча варто відзначити, що iPhone особливо часто зустрічається у великих містах та індустріальних районах, а от у селах і на околиці рулять Android-смартфони.

За межами штатів боротьба платформ цікавіше. Наприклад, в Іспанії iPhone вдень з вогнем не знайдеш. Іспанці виявилися фанатами «Зеленого робота». У свою чергу в столиці Індонезії Джакарті просто рай BlackBerry. Все-таки у цієї платформи ще чимало шанувальників у деяких регіонах.

Screenshot_1Ось так, наприклад, виглядає мій рідний Тернопіль. А ось тут можна це все самому продивитись!

Переглядів: 307 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close