DVI

Субота, 21.04.2018, 12.48.35
Головна » 2016 » Грудень » 8 » Майже половина українців знайома з шахрайством з платіжними картами, жінки піддаються ризику частіше
12.00.46
Майже половина українців знайома з шахрайством з платіжними картами, жінки піддаються ризику частіше
      Згідно з результатами дослідження, проведеного в жовтні-листопаді 2016 року компанією «Gemius Україна» і Української міжбанківської асоціацією членів платіжних систем ЕМА, багато українців або особисто стикалися з шахрайством, або такі випадки бували з їх близькими та друзями.

Особисто стикалися з шахрайством з платіжними картами 12% респондентів. Але ще 37% опитаних сказали, що їхні знайомі, родичі або друзі бували в ситуаціях, коли могли стати (або стали) жертвами такого роду злочинів.

Дослідження також показало, що жінки частіше піддаються ризику бути обдуреними шахраями: 13% респонденток мають особистий досвід ситуацій шахрайства з платіжними картами, крім того, ще 41% респонденток знають про такі випадки з їх близькими або знайомими.

У той же час, лише 10% опитаних чоловіків підтвердили, що на особистому досвіді «познайомилися» з платіжним шахрайством. Також 32% респондентів-чоловіків відповіли, що чули про випадки шахрайства з їх близькими.

Дослідження проводилося методом онлайн-опитування серед громадян від 14 до 69 років, які проживають в містах і селах України.

Джерело: Українська міжбанківська асоціація ЕМА
Переглядів: 168 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: