DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.19.22
Головна » 2018 » Вересень » 4 » MagicScroll - мобільний пристрій у формі сувої від канадських винахідників
12.00.22
MagicScroll - мобільний пристрій у формі сувої від канадських винахідників
      Вчені Королівського університету Канади створили прототип мобільного сенсорного пристрою циліндричної форми з гнучким дисплеєм. Прототип, що нагадує планшет, але також виконує функцію смартфона, отримав назву MagicScroll.

Як повідомляється, MagicScroll оснащений гнучким дисплеєм діагоналлю 7,5 дюйма. Роздільна здатність екрану - 2К. Для швидкого перегляду довгих переліків пристрій має фізичні колеса прокрутки дисплея, по одному на кожному кінці.

Основа пластикового корпусу надрукована за допомогою 3D-принтера. Апаратна частина розміщується всередині циліндра.

Дослідники говорять, що в згорнутому вигляді прототип може застосовуватися в якості смартфона. Вони вважають, що форм-фактор циліндра більш ергономічний для здійснення телефонних дзвінків, тому що пристрій щільно прилягає до обличчя.

У той же час, коли користувачеві буде потрібно більше інформації або більш глибоке занурення, він може розгорнути екран і розширити зображення.
«Нас надихнули стародавні сувої, тому що їх форма дозволяє отримати більш природний, безперервний досвід сприйняття довгих візуальних графіків і текстів», - каже Роeл Вертегаал, професор Королівського університету Канади.
Ще однією перевагою пристрою називається можливість тримати його однією рукою, а в разі чого - згорнути і покласти в кишеню, нехай і кишеня повинна бути досить широкою.
«Прокрутка MagicScroll дозволяє обертати сувій нескінченно довго і переглядати довгі списки. Розгорніть сувій - і отримаєте повну картину обраного об'єкта. Таким чином можна промотувати хроніки в Instagram, повідомлення або контакти в LinkedIn », - пояснює переваги рішення Вертегаал.
Крім цього, прототип включає камеру, яка дозволяє управляти пристроєм за допомогою жестів.

В кінцевому рахунку винахідники мають намір створити пристрій, який був би менше звичайних - "не більше, ніж звичайна ручка».
«Будь то чашка для кави з інтерактивним екраном або дисплей на одязі, ми досліджуємо, як будь-які об'єкти можна оснастити екраном і перетворити в додатки», - зазначили вчені.
Джерела: TechCrunchBBChightech.fm
Переглядів: 20 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: