DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.26.59
Головна » 2019 » Січень » 9 » Магазини Amazon Go в 1,5 рази прибутковіше звичайних
08.00.00
Магазини Amazon Go в 1,5 рази прибутковіше звичайних
      Amazon Go, робомагазини без черг і готівки - де покупець бере товари з полиць і автоматично оплачує покупки, проходячи повз сенсори на виході, - приносять в середньому на 50% більше прибутку, ніж традиційні цілодобові торгові точки, підрахували аналітики RBC Capital Markets.

Провівши дослідження, економісти прийшли до висновку, що середній чек у футуристичному магазині дорівнює $ 10, при цьому число відвідувачів в день становить 550 осіб. Шляхом нескладних обчислень аналітики підрахували, що в рік Amazon Go заробляє $ 1,5 млн, якщо відняти неробочі дні. Звичайний магазин такого розміру, за даними RBC Capital Markets, приносить в рік всього близько $ 1 млн.

Разом з тим, аналітики підкреслюють, що розгорнути робомагазин дорожче, ніж звичайну торговельну точку: за оцінками Morgan Stanley, одне лише оснащення високотехнологічного магазину необхідним апаратним забезпеченням обходиться Amazon в $ 1 мільйон.

Наостанок зазначимо, що корпорація Джеффа Безоса має намір розширювати мережу безкасових магазинів прискореними темпами - згідно з планом компанії, до 2021 США має діяти вже 3000 роботизованих торгових точок. Якщо цю агресивну експансію вдасться реалізувати, за грубими оцінками робомагазини будуть приносити Amazon $ 4,5 млрд на рік. У той же час, розгортання такої величезної кількості високотехнологічних торгових точок обійдеться корпорації в $ 3 млрд.

Джерела: hightech.plusRecode
Переглядів: 11 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: