DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.48.08
Головна » 2016 » Вересень » 19 » Lyft розраховує, що вже через п'ять років самоврядні автомобілі будуть здійснювати більшість перевезень
17.26.55
Lyft розраховує, що вже через п'ять років самоврядні автомобілі будуть здійснювати більшість перевезень

      Співзасновник компанії Lyft Джон Зіммер (John Zimmer) поділився своїм баченням подальшого розвитку ринку самокеровані автомобілів.

На думку Зіммера, більшість перевезень Lyft через 5 років будуть забезпечувати саме самоврядні автомобілі. Нагадаємо, сервіс Lyft дозволяє знаходити водіїв-партнерів, готових підвезти пасажирів за помірну плату. Більш того, через 10 років уже все перевезення в рамках сервісу планується здійснювати виключно за допомогою самоврядних автомобілів.

Зіммер не уточнив, як саме його компанія планує настільки швидко досягти таких результатів. Однак він очікує, що перехід на самоврядні технології буде здійснюватися досить оперативно. Вже на початку 2017 року очікується поява самоврядних маршрутних транспортних засобів. Фактично, такі автобуси вже запущені в Ліоні. У 2018 році очікується поява автономних транспортних засобів, які зможуть рухатися по змінним маршрутами на невисокій швидкості - до 25 миль в годину (близько 40 км/г). Повноцінні самоврядні автомобілі повинні з'явитися незабаром після цього.

Більш того, Джон Зіммер вважає, що приватне володіння автомобілями практично зникне в великих містах США до 2025 року. Все менше молодих американців отримують водійське посвідчення в порівнянні з представниками попереднього покоління. Частково це пояснюється тим, що спільні поїздки істотно зменшують необхідність володіння власним автомобілем. Якщо додати до цього ще й появу самоврядних автомобілів, то багатьом жителям міст просто не буде потрібно власний автомобіль. Зіммер вважає, що і самі міста зміняться у відповідь на розвиток технологій. Наприклад, утилізація парковок дозволить виділити території для суспільних місць.

Пророцтва Зіммера щодо масового переходу на самоврядні автомобілі до 2021 року виглядають занадто оптимістичними. Багато автовиробників планують на той час випустити лише свої перші моделі самоврядних автомобілів. Існують також проблеми регуляторного характеру. Більшості країн і регіонів ще належить узаконити використання самоврядних транспортних засобів. Немає гарантії, що цей процес буде завершений через 5 років.

Додамо, не тільки Lyft робить ставку на самоврядні автомобілі. Сервіс таксі Uber також займається розробкою відповідних рішень.

Джерело: Engsdget
Переглядів: 129 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: