DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.22.22
Головна » 2017 » Липень » 17 » Львівський аеропорт: «Ryanair не вимагав від нас надання дотацій і безкоштовних послуг, до того ж нам вдалося відхилити кілька їх умов»
08.30.07
Львівський аеропорт: «Ryanair не вимагав від нас надання дотацій і безкоштовних послуг, до того ж нам вдалося відхилити кілька їх умов»

      Києві відбулася прес-конференції директора львівського аеропорту Тетяни Романівської, яка розповіла цікаві подробиці про процес підписання контракту з ірландським лоукостером Ryanair. На відміну від аеропорту «Бориспіль», переговори з яким тривали кілька місяців, міжнародний аеропорт «Львів» набагато швидше зміг підписати контракт з Ryanair, що деякі експерти пов'язували із зайвою поступливістю західноукраїнського аеропорту.

Однак Тетяна Романовська заявила, що Ryanair, як і будь-якого іншого перевізника, в разі заходження буде надана знижка за обсягом пасажиропотоку і на нові напрямки.

«З самого початку переговорів з Ryanair ми знали, що вони можуть захотіти дотацій. Тому при Туристичному альянсі (об'єднання туроператорів Львова) був створений спеціальний фонд. Але коли ми провели переговори з Ryanair, вони сказали, що дотації їм не потрібні», - заявила Тетяна Романовська.

В процесі переговорів аеропорту «Львів» також вдалося відхилити кілька вимог Ryanair, але це в підсумку не завадило успішно укласти контракт. Тетяна Романовська також зазначила, що лоукостер запропонував тільки базовий договір, а всі інші вимоги запропонував розглянути в наступні роки.

Йдеться про частину вимог, про які згадував глава аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін, пов'язаних з частиною прибутку від магазинів Duty Free, землі під готель і т.д. При цьому за словами Тетяни Романівської, Ryanair не вимагав від її аеропорту безкоштовних послуг, як це було у випадку з «Борисполем».

Відзначимо, що навіть наявність підписаного контракту з львівським аеропортом не завадило Ryanair заявити про відмову працювати на українському ринку, хоча після проблем з «Борисполем» цілком можна було залишити в силі рейси зі Львова.

Нагадаємо, що вчора генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін заявив, що відновлює переговори з лоукостером Ryanair в новому форматі «Міністерство інфраструктури - аеропорт «Бориспіль»- Ukraine Investment Promotion Office». Після цього з'явилася інформація, що до завершення переговорів Рябикин залишається на своєму посту.

Сьогодні міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що європейський лоу-кост авіакомпанія Ryanair готова відновити переговори з Україною.

«У мене була розмова з керівництвом Ryanair, вони готові на відновлення переговорів, якщо ці переговори будуть дійсно переговорами. Нагадаю, що до цього моменту переговорів з аеропортом Бориспіль фактично не було, були просто публічні звинувачення, випади і максимальний зрив будь-якого переговорного процесу»- зазначив Володимир Омелян.

Джерело: ЦТС
Переглядів: 153 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: