DVI

Середовище, 25.04.2018, 21.24.57
Головна » 2016 » Серпень » 12 » Logitech створила розумну кнопку Pop Home Switch для управління розумними домашніми пристроями
14.30.42
Logitech створила розумну кнопку Pop Home Switch для управління розумними домашніми пристроями

      Поступове поширення різних розумних домашніх пристроїв робить життя кращим, але і складніше одночасно. Управляти великим парком гаджетів розумного будинку може бути не зовсім зручно, як правило, для кожного з них буде потрібно власний додаток. Вирішити цю проблему взялася компанія Logitech, випустивши кнопку Pop Home Switch для простого управління розумними пристроями.

Одна кнопка Pop Home Switch може управляти роботою декількох пристроїв. При цьому сама вона досить проста в управлінні. Для включення / вимикання або перемикання режимів роботи розумних пристроїв реалізовано три способи взаємодії з кнопкою: одне коротке натискання, два коротких натискання, одне довге натискання. Таким чином можна управляти роботою розумних ламп, замків, термостатів та інших корисних гаджетів.

Розумна кнопка Logitech Pop Home Switch надійде в продаж в США ближче до кінця серпня. Комплект Starter Pack (включає комунікаційний хаб і 2 кнопки) оцінюється в $ 100. За кожну додаткову кнопку доведеться заплатити ще по $ 40.

Джерело: Engadget
Переглядів: 117 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: