DVI

Субота, 24.02.2018, 12.22.26
Головна » 2017 » Серпень » 9 » Людиноподібний робот Atlas впав зі сцени під час презентації [Відео]
13.00.10
Людиноподібний робот Atlas впав зі сцени під час презентації [Відео]
      Щось роботи останнім часом особливо часто потрапляють в різні курйозні ситуації. Буквально минулого місяця ми розповідали про те, як охоронний робот Knightscope K5, що патрулював один з офісних центрів Вашингтона вельми феєрично подав у відставку - навмисно на всіх парах в'їхав у фонтан в фойє на території центру. Тепер же стало відомо про ще один подібний випадок. І на цей раз героєм є добре знайомий більшості наших читачів людиноподібний робот Atlas, розробка компанії Boston Dynamics, яку в липні у Alphabet купила японська SoftBank.

Перш за все зазначимо, що сам курйоз з роботом Atlas трапився ще в кінці червня під час презентації на Конгресі майбутніх лідерів науки і техніки (Congress of Future Science and Technology Leaders), але з якоїсь невідомої причини весь цей час відеоролик залишався непоміченим, що дуже дивно, враховуючи особливу любов громадськості до падаючих роботів. На загублене відео звернуло увагу видання The Next Web.

В рамках презентації представники компанії розіграли невеликий виступ, головними героями якого стали вищезгаданий Atlas і чотириногий SpotMini. Першим на сцену вийшов Atlas, щоб показати свою самостійність і здатність орієнтуватися в просторі і взаємодіяти з різними об'єктами без будь-якої допомоги оператора, покладаючись на дані сенсорів.

Незабаром до нього приєднався чотириногий друг SpotMini, який скористався своєю спритністю, щоб відібрати у неповороткого Atlas коробку. Після закінчення вистави обидва вирушили за лаштунки, але якщо SpotMini покинув сцену без проблем, то Atlas, схоже, вирішив виступити на біс. Залишаючи сцену робот не помітив прожектор, спіткнувся об нього і впав зі сцени на підлогу за лаштунки. Ось така от історія. Схоже, що про можливе повстання машин нам поки особливо турбуватися не варто.

Наостанок можна згадати популярне відео з падаючими роботами з конкурсу DARPA Robotics Challenge (DRC), у якого вже більше 2 млн переглядів на YouTube.

Джерело: TNW
Переглядів: 279 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: