DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.03.25
Головна » 2016 » Вересень » 9 » Ліон першим в світі отримав щоденний маршрут з безпілотними автобусами
08.00.06
Ліон першим в світі отримав щоденний маршрут з безпілотними автобусами

      Ліон став першим містом в світі, де щодня почали працювати безпілотні автобуси. Два автобуси вийшли на невеликий маршрут в районі Конфлюенс.

Безпілотні автобуси розроблені компанією NAVYA. Вони обладнані стереоскопічними камерами, модулями GPS, радарами і іншими сенсорами, покликаними не допустити інцидентів. Транспортні засоби рухаються по невеликому маршруті з п'ятьма зупинками, який вони проходять за 10 хвилин. Максимальна швидкість руху обмежена 20 км / год. Автобуси курсуватимуться протягом одного року в тестовому режимі. Під час випробування в транспортних засобах знаходитимуться водії, готові взяти керування на себе в разі потреби. Використання безпілотних автобусів на поточний момент є безкоштовним.

Раніше робота технологічних рішень, використовуваних в безпілотних автобусах, успішно тестувалася в інших містах Франції та Швейцарії. Але законодавчі обмеження вимагають, що живляться від батарей транспортні засоби рухалися в Ліоні тільки по прокладеному за допомогою піктограм маршруту, щоб уникнути зіткнень з автомобілями і трамваями.

Кожен такий автобус коштує 200 тис. Він може перевозити до 15 пасажирів. Розробники також працюють над створенням більш великих транспортних засобів.

Джерело: Lonely Planet
Переглядів: 162 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: