DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.25.38
Головна » 2016 » Грудень » 7 » Lifecell, Ericsson і Huawei обіцяють розвивати в Україні 5G
11.00.35
Lifecell, Ericsson і Huawei обіцяють розвивати в Україні 5G
      Сьогодні в Києві в рамках спеціального заходу зібралися топ-менеджери lifecell, Ericsson, Huawei і підписали меморандум про сприяння розвитку 5G в Україні.

Підписаний лист може стати першим кроком для проведення в Україні досліджень, в ході яких оператори і виробники мережевого обладнання придумають нові бізнес-процеси, моделі споживання послуг і сервіси, які ляжуть в основу стандарту.

Потенційно, це може допомогти швидкому впровадженню 5G в Україні та розвитку ринку, який відстав на роки. У країни є потенціал у вигляді кваліфікованих інженерів, але законодавча база все ще потребує доопрацювання.

Сьогодні тільки американський оператор AT&T запустив невеликий тестовий сегмент мережі 5G, доступний звичайним користувачам. Україна багато в чому орієнтується на європейські норми і частоти відповідні для запуску 5G в Європі будуть визначені тільки в 2019 році в ході WRC-19 (World Radiocommunication Conference). Якщо почати роботу з підготовки до впровадження 5G вже зараз, то з'явиться шанс запустити мережі нового покоління вже в 2020 році.
Переглядів: 152 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: