DVI

Четвер, 26.04.2018, 03.12.57
Головна » 2017 » Червень » 23 » LG створила 3D-камеру для самокерованих роботів, яка працює на основі технології української компанії Augmented Pixels
08.00.15
LG створила 3D-камеру для самокерованих роботів, яка працює на основі технології української компанії Augmented Pixels

      Компанія LG оголосила про створення 3D-камери для самоврядних роботів, яка працює на основі технології української компанії Augmented Pixels.

Йдеться про технологію комп'ютерного зору SLAM. З її допомогою рухомі електронні механізми, наприклад, дрони або роботи, здатні самостійно визначати своє місце розташування і в цей же час розпізнавати оточення. Створена LG камера не тільки допомагає пересуватися роботам, але і може відстежувати стан гарнітур доповненої і віртуальної реальності.

«Модуль, який включає в себе камеру і технологію SLAM, - це ефективне рішення з точки зору його роботи і ціни. Він може задовольнити вимоги більшості виробників роботів і систем доповненої і віртуальної реальності», - заявив головний інженер LG Electronics Юнь Суп Шин.

«У нас одна з найбільш передових технологій на ринку, але клієнтам потрібно закінчене рішення (софт + залізо). Наше партнерство з LG дозволить створити такий продукт для ринків AR Glasses і Home Robotics», - зазначив СЕО Augmented Pixels Віталій Гончарук.

Джерело: AIN
Переглядів: 133 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: