DVI

Субота, 24.03.2018, 23.36.40
Головна » 2016 » Жовтень » 29 » LG може істотно збільшити свої доходи, просто залишивши ринок смартфонів
11.39.30
LG може істотно збільшити свої доходи, просто залишивши ринок смартфонів
      Компанія LG опублікувала фінансовий звіт з результатами роботи за підсумками третього кварталу 2016 року. І він свідчить про погіршення справ в мобільному підрозділі бізнесу, який отримало збиток в сумі $ 389,4 млн.
У минулому кварталі LG реалізувала 13,5 млн смартфонів. При цьому було зафіксовано зростання продажів в США на 14% в порівнянні з попереднім кварталом. Такий приріст продажів спостерігається з початку 2014 року, але з третього кварталу 2015 року цю вже стало недостатньо для отримання прибутку. В цілому, загальні продажі смартфонів LG за останні 2 роки скоротилися.

Такий стан справ не викликає подиву, враховуючи внутрішні і зовнішні чинники, які посилюють проблему. Випущений на початку року флагманський смартфон LG G5 зазнав невдачі на ринку. Нещодавно представлена ​​модель V20 виявилася непоганим пристроєм, але її ціна на $ 120 вище східного пристрою Google Pixel. До того ж, ринок смартфонів поступово завойовують китайські бренди. В результаті, останнім часом мобільний підрозділ LG продовжує отримувати квартальний збиток.

У той же час інші напрямки бізнесу приносять компанії прибуток. Відмінно продаються домашні пристрої, кондиціонери і телевізори LG. Фактично, випуск телевізорів допомагає компанії триматися на плаву і компенсувати втрати мобільного підрозділу. У минулому кварталі на продаж телевізорів LG заробила $ 340,4 прибутку. Також поступово збільшуються доходні напрямки по випуску компонентів для транспортних засобів, хоча прибуток тут поки не фіксується через великі витрати у вигляді інвестицій і науково-дослідницькі роботи.

За підсумками третього кварталу 2016 року компанія LG отримала сукупний дохід в сумі $ 11,8 млрд, а загальна операційний прибуток зафіксована на рівні $ 252,7 млн. Таким чином, відмовившись від випуску смартфонів, компанія LG могла б поліпшити свої фінансові показники.

Джерело: Engadget
Переглядів: 167 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: