DVI

Вівторок, 24.04.2018, 05.45.07
Головна » 2017 » Червень » 22 » Lenovo продемонструвала неоднозначний концепт «гнучкого ноутбука»
11.00.45
Lenovo продемонструвала неоднозначний концепт «гнучкого ноутбука»

      Гнучкими пристроями сьогодні вже нікого не здивуєш - Samsung «ось-ось» закінчить свій перший по-справжньому згинаємий смартфон, а E Ink і зовсім вже демонструє повністю готовий до виробництва згинається рідер. Однак компанії Lenovo все ж вдалося нас здивувати, причому не самим фактом гнучкості, а вибором формату пристрою.

В Нью-Йорку на заході Lenovo Transform представники компанії продемонстрували концепт гнучкого ... ноутбука. Насправді це були тільки зображення концепту, так як створити подібний пристрій в реальному світі на даний момент навряд чи представляється можливим.

 

Те що виглядає привабливо на зображеннях, далеко не так симпатично і зручно у використанні в реальному житті, так що остаточні висновки з приводу гнучкого ноутбука Lenovo ми зробимо тільки після того, як зможемо «помацати» його наживо. А як вам такий концепт?

Судячи по зображенню, екран гнучкого ноутбука більше за площею, ніж основна панель з вбудованою клавіатурою, так що згин буде проходити по екрану, що дозволить залишити клавіші жорсткими. Супровідні написи вказують, що пристрій отримає «просунуті матеріали», «виконаний за новою технологією екран» і «підтримку голосових команд». Дизайнери компанії також додали концепту знайомі по сімейству ThinkPad риси, такі як червону крапку стікпойнта і потрійні клавіші під ним. 
Джерело: Lenovo
 
Переглядів: 97 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: