10.30.25
Лекція на TED: Чому важливо отримувати нові знання
Лекція на TED: Чому важливо отримувати нові знання
       У світі високих технологій ми часто замінюємо власні знання, дані, які за нас знаходять різного роду пошукові сервіси і електронні довідники. Звичайно, якщо нам потрібно дізнатися якісь дуже специфічні дані, типу величини опору певного матеріалу, без довідника не обійтися.

Але от допускати повної заміни власних знань довідковими не можна. Приміром, під час цунамі, що спустошували узбережжя Південно-Східної Азії, одна дівчинка згадала основні ознаки появи цунамі, і тим самим, врятувала і себе, і батьків.

Крім того, батьки подзвонили в службу порятунку, і з пляжу евакуювали ще 100 чоловік. У цьому місці люди не постраждали. А що, якби дівчинка не запам'ятовувала б те, що їй розповідають у школі, або читає вона сама, а сподівалася б на свій планшет і підключення до Мережі? Можливо, ні її, ні батьків вже не було б в живих.

 Ну, да ладно, давайте краще послухаємо і подивимось виступ енциклопедиста  Кена Дженнінгса . Ця людина свого часу навіть переграв суперкомп'ютер ВАТСОН, так що йому є, чим пишатися. Саме він і розповідає в доступній формі, навіщо нам потрібні знання.

Переглядів: 297 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close