10.55.58
Легко забираємо фон за допомогою веб-застосунку ClippingMagic
        Щоб забрати фон з фото потрібно мати спеціальне програмне забезпечення та кілька навиків. Та все можна зробити набагато простіше за допомогою ClippingMagic.  

Інтерфейс застосунку не буде складним навіть для початківців. Ви просто заходите на сайт ClippingMagic.com і переносите зображення на визначену область завантаження. Чекаєте доки відбудеться завантаження і попадаєте в інтерфейс виділення. Далі зеленим маркером виділяєте те, що є потрібним об'єктом і червоним — фон. Вам не потрібно дотримуватися меж зображення — застосунок досить кмітливий.

Ще одною перевагою ClippingMagic є швидкість. Зображення з котом має роздільну здатність в 9 Мп і для того, щоб комфортно його обрізати потрібно 4 Гб вільної оперативної пам'яті, а тут без всяких «тормозів і зависань» за лічені секунди була виконана робота.

Якщо Ви вважаєте, що зробили вирізання можна завантажити зображення на комп'ютер або отримати гіперпосилання на нього:Попередні зображення зберігають у «корзині» навіть якщо Ви не зареєстровані, та я зареєструвався, адже поки Alpha-версія можна буде отримати безкоштовне користування після виходу з неї.Звісно, ClippingMagic не найкращий. У ньому Ви не виділите ідеально волосся та інші складні елементи, маркер лише квадратний і має кілька розмірів, та у майбутньому застосунок точно буде дуже хорошим. Звідки я це знаю? ClippingMagic створений розробниками VectorMagic — інтернет-застосунка для перетворення растрових зображень у векторні і робить він це краще аніж продукти Adobe і Photoshop, та й коштує недешево.
Переглядів: 407 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close