DVI

Середовище, 21.11.2018, 04.36.34
Головна » 2018 » Березень » 7 » Легендарна стратегія StarCraft в цьому місяці відсвяткує свій 20-річний ювілей, Blizzard приготувала подарунки
10.03.56
Легендарна стратегія StarCraft в цьому місяці відсвяткує свій 20-річний ювілей, Blizzard приготувала подарунки
      Тільки «вчора» ми відзначали 20-річчя культового екшен-RPG Diablo, а зараз до свого 20-річного ювілею підбирається ще один безсмертний шедевр Blizzard Entertainment - StarCraft.

Оригінальна StarCraft вийшла 31 березня 1998 року і на багато років стала еталоном жанру RTS і кіберспортивною дисципліною. Само собою, Blizzard не могла залишити таку важливу дату без уваги, видавець підготував спеціальні тематичні події для всіх актуальних ігр та подарунки для користувачів. Відповідна святкова кампанія отримала назву «Міжпланетна річниця».

Що стосується самої серії StarCraft, починаючи з сьогоднішнього дня в перевиданні StarCraft: Remastered, що вийшла минулого літа доступний пам'ятний інтерфейс, тоді як в сиквелі з'явилися особливі версії інтерфейсу для кожної з рас, ексклюзивний портрет і емблема.

У Diablo III з 6 березня можна отримати вихованця «Відплата Доминиона» у вигляді крейсера, а в Overwatch - легендарний вигляд Сари Керріган в вигляді примари терранів для персонажа Фатальна вдова (Widowmaker).

Крім того, в MMORPG World of Warcraft з 31 березня по 6 квітня можна легко отримати великий подвиг «Хай живе StarCraft», просто віддавши честь вихованцеві в стилі StarCraft.

У Heroes of the Storm з 27 березня по 7 квітня роздаватимуть унікальні портрети із зображеннями протосів, терранів і зергов, а в картковій грі Hearthstone з 21 по 25 березня пройде спеціальна бійка в стилі StarCraft, головною нагородою в якій стануть три комплекти карт «Кобольди і катакомби».

Нарешті, 30 і 31 березня в Twitch пройде ювілейна трансляція зі знаменитостями зі світу StarCraft, а 31 березня на YouTube-каналі вийде документальний фільм StarCraft is Life: A Celebration зі спогадами кращих моментів за всю 20-річну історію франшизи.

Джерело: StarCraft і Polygon
Переглядів: 142 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: