DVI

Вівторок, 17.09.2019, 22.11.01
Головна » 2013 » Серпень » 9 » Леді Гага оголилась на підтримку художниці Марини Абрамович [18 +]
10.08.05
Леді Гага оголилась на підтримку художниці Марини Абрамович [18 +]
Леді Гага оголилась на підтримку художниці Марини Абрамович [18 +]
       Екстравагантна співачка  Леді Гага знялася оголеною в еротичному ролику, таким чином підтримавши кампанію по збору коштів для міждисциплінарного перформативного та освітнього центру художниці Марини Абрамович .

У ролику, знятому в північній частині штату Нью-Йорк, співачка практикує так званий «метод Абрамович» - метод споглядання перформативного мистецтва, призначений для підвищення обізнаності учасників про їх фізичному і психічному досвіді в даний момент часу. Метод допомагає розвинути навички спостереження тривалих перформансів через серію вправ, частина з яких виконує Леді Гага в гучному відео (кричить, роздягається і обіймає величезний кристал).

 Сербська художниця протягом більше чотирьох десятиліть провокує глядачів за допомогою різних форм сучасного мистецтва, кидаючи виклик не стільки цікавості заінтригованих цінителів, скільки перевіряючи на міцність їх фізичний стан. Леді Гага в своїй попередній заяві зазначила, що її новий альбом віддає данину поваги світилам арту своєю назвою ( ARTPOP повинен вийти 11 листопада 2013; на 19 серпня заплановано реліз синглу Applause ). 

Леді Гага практикує метод Абрамович [18 +]:

Кампанію по збору коштів можна підтримати на сайті Kickstarter. 

Найвідомішим перформансом Марини Абрамович стала робота під назвою «Художник присутній» у Нью-Йоркському музеї сучасного мистецтва, в ході якої вона сиділа в тиші більше 730 годин, дивлячись в очі калейдоскопу глядачів. За словами Абрамович, візит Леді Гаги допоміг підняти авторитет художниці та представити її новому поколінню.

Переглядів: 336 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: