DVI

Четвер, 13.12.2018, 10.25.05
Головна » 2018 » Квітень » 12 » Leap Motion представила Project North Star - 100-доларову гарнітуру доповненої реальності з технологією відстеження рук
07.00.02
Leap Motion представила Project North Star - 100-доларову гарнітуру доповненої реальності з технологією відстеження рук
      Компанія Leap Motion досить відома своїми технологіями захоплення рухів, які сьогодні можна зустріти в готових ноутбуках, моноблоках, клавіатурах або в окремо продаваємих контролерах. На цьому тижні Leap Motion представила свій наступний значущий проект під назвою Project North Star.

Це програмно-апаратна платформа доповненої реальності, виконана у вигляді гарнітури.

Перше, що потрібно знати - це продукт з відкритим вихідним кодом. У найближчі дні Leap Motion повинна розповісти всі подробиці про саму гарнітуру і ПО, що дозволить зацікавленим компаніям випускати готові рішення на базі Project North Star. Тобто, так, це, по суті, референсна платформа доповненої реальності. І поки нічого не вказує на те, що Leap Motion планує сама випускати і продавати гарнітури. Судячи з усього, все буде залежати від того, чи зможе пристрій, що є прямим конкурентом Microsoft HoloLens і Magic Leap, знайти практичну користь в очах споживача.

Відомо, що гарнітура оснащена парою дисплеїв 3,5 дюйма дозволом 1600х1440 пікселів кожен з підтримкою кадрової частотою 120 Гц. Кут огляду гарнітури становить скромні 100 градусів.

До безумовних переваг Project North Star можна віднести доступність. За запевненням Leap Motion, у виробництві гарнітура буде обходитися приблизно в $ 100. Само собою, пристрій оснащений відповідними сенсорами, що дозволяють відслідковувати стан рук в просторі, інакше це не була б Leap Motion. Потенційно наявність подібного роду вбудованих сенсорів відкриває нові можливості по частині практичного застосування, але чи зможуть розробники придумати щось путнє - питання відкрите.

 

Leap Motion опублікувала кілька коротких демо-роликів з раннім прототипом пристрою, що дозволяють в загальному оцінити його можливості.

 
Джерело:  The Verge
  
Переглядів: 33 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: