DVI

Понеділок, 10.12.2018, 10.36.13
Головна » 2018 » Листопад » 26 » Латвійський стартап Aerones запропонував замінити мийників вікон дронами
14.00.02
Латвійський стартап Aerones запропонував замінити мийників вікон дронами
      Латвійський стартап Aerones представив БПЛА, який в майбутньому замінить промислових альпіністів для мийки вікон.

Як повідомляється, у дрона-мийника 12 моторів, які дозволяють йому підніматися на висоту до 350 метрів. Вага апарату - 55 кг, ширина - три метри. Роботу БПЛА за допомогою камер контролює оператор на землі. Живлення апарату забезпечує наземна батарея, до якої БПЛА підключений за допомогою кабелю.

Про безпеку інженери Aerones теж подбали. Стартап розробив власну систему стабілізації, завдяки якій безпілотник може працювати навіть у вітряну погоду. Крім того, від падіння на голови перехожих дрон страхує трос, закріплений на даху будівлі.

Щоб помити вікно, пристрій піднімає в повітря шланг і під великим тиском розбризкує воду.

У Aerones стверджують, що їх БПЛА миють вікна в 20 разів швидше, ніж промислові альпіністи, а також можуть це робити в будь-який час доби.

При цьому представлений пристрій здатний виконувати і інші завдання. Наприклад, очищати від криги вітрогенератор.

На ще одному відео стартап показав, як їх дрони можна використовувати для гасіння пожеж. На сайті Aerones зазначено, що, на відміну від пожежної машини, яка дозволяє гасити пожежі на висоті до 70 метрів, «пожежна модифікація» літального апарату здатна підніматися на висоту до 300 метрів.

Наостанок зазначимо, що в 2016 році латвійська компанія продемонструвала, що її безпілотник може підняти в повітря людину.

Джерела: Digital Trendshightech.plus
Переглядів: 36 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: