DVI

Понеділок, 22.01.2018, 02.19.57
Головна » 2017 » Січень » 1 » «Ланет» досяг компромісу з медіагрупи щодо трансляції українських каналів і продовжить їх показ, але не всіх
17.16.45
«Ланет» досяг компромісу з медіагрупи щодо трансляції українських каналів і продовжить їх показ, але не всіх
      Як повідомлялося раніше, нові зміни до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій в складі універсальної програмної послуги)» спровокували конфліктну ситуацію між українськими медіагрупи з одного боку і кабельними операторами і інтернет-провайдерами з іншого боку.

Законодавчі нововведення дозволяють українським медіагрупам вимагати з операторів платного телебачення плату за мовлення каналів в їх мережах. І вони вже озвучили тарифи за кожного абонента в місяць:
  • Пакет каналів 1 + 1 медіа (6 каналів: «1+1», «2+2», «ТЕТ», «Плюсплюс», «Уніан ТБ» і «Бігуді») - 0,75 грн за 1 абонента в місяць.
  • Пакет каналів StarLightMedia (6 каналів: «СТБ», «ICTV», «Новий канал», «QTV», «М1» та «М2») - 0,75 грн за 1 абонента в місяць.
  • Пакет каналів «Медіа Група Україна» (3 канали: «Україна», «ТВ НЛО» і «Індиго ТВ») - 0.45 грн за 1 абонента в місяць.
  • Пакет каналів Inter Media Group (9 каналів: «Інтер», «НТН», «Мега», «Enter-фільм», «Піксель», «К1», «К2», «Масштаб» і «EuroNews») - 3 грн за 1 абонента в місяць.
  • «5 канал» - 0,1 грн за одного абонента на місяць.
Але така ситуація зовсім не влаштовувала кабельних операторів і інтернет-провайдерів. З 1 січня 2017 року їм треба нести додаткові витрати на доступ до контенту. Відповідно, ці витрати будуть перенесені на кінцевих користувачів. Так, «Тріолан» прийняв рішення ввести абонплату в розмірі 15 грн в місяць для глядачів. У той же час інтернет-провайдер «Ланет» висловився проти нових правил і пригрозив повністю відключити трансляцію каналів українських медіагруп. Але, схоже, сторони прийшли до компромісу.

Як повідомив на сторінці в Facebook директор «Ланет» Маріан Івасюк, мережа досягла компромісу в переговорах з медіагрупами за всіма критичними питаннями (синхронне підписання договорів, пакетне розміщення каналів в соціальному пакеті, розміщення каналів на перших кнопках, що не пов'язування умов ліцензування в кабельному ТБ і ОТТ, інші).

«Тим не менше, слідуючи реформаторського духу змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення», спрямованих на лібералізацію економічних відносин учасників ринку кабельного телебачення, ми вирішили підтримати конкуренцію між найбільшими медіагрупами і забезпечити додаткові можливості для незалежних телеканалів.

Стимулюючи медіагрупи до конкуренції, в 2017 році році в нашій мережі кабельної ретранслювати будуть тільки 3 канали з 4 медіагруп. Грунтуючись на поточних рейтингах телеперегляду, групою яка не потрапила до числа залишаються стала «Inter Media Group», - повідомив Маріан Івасюк.

Однак додатково зазначається, що на прохання групи «дистриб'ютора Inter Media Group», на час свят (до 10 січня) їх телеканали продовжать ретранслюватись в мережі «Ланет».

Джерело: Facebook
Переглядів: 154 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: