DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.58.37
Головна » 2016 » Серпень » 3 » Купити гарнітуру Microsoft HoloLens за $ 3 тис. тепер можна і без запрошення
17.37.19
Купити гарнітуру Microsoft HoloLens за $ 3 тис. тепер можна і без запрошення

      Компанія Microsoft повідомила про те, що бажаючі придбати гарнітуру доповненої реальності HoloLens, тепер можуть зробити це абсолютно вільно і швидко, не чекаючи отримання запрошення, як раніше. Тепер, маючи обліковий запис Microsoft і адреса для доставки в США або Канаді, замовити пристрій можна прямо на офіційному сайті. Само собою, покупець також повинен мати у своєму розпорядженні необхідну для покупки пристрою суму, а це цілих $ 3000. Кожен покупець може замовити максимум п'ять комплектів Microsoft HoloLens.

Microsoft досить довго тримала в таємниці дані про технічні характеристики та особливості HoloLens, а потім ретельно відбирала найбільш гідних серед всіх бажаючих отримати один з примірників першої хвилі. Нагадаємо, продажі нинішньої версії Microsoft HoloLens Developer Edition, призначеної для розробників, почалися 30 березня. Компанія відзначає, що всі ранні замовлення на пристрій вже виконані, хоча точну кількість відвантажених пристроїв. Судячи з усього, їх не дуже багато.

Одночасно зі спрощенням процедури покупки пристроя компанія оголосила про випуск «комерційного» комплекту Microsoft HoloLens Commercial Suite, який відрізняється суто програмними можливостями.

Коли чекати виходу споживчої версії Microsoft HoloLens і в яку приблизно суму обійдеться її покупка - поки неясно.

Джерело: The Verge
Переглядів: 130 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: