DVI

Понеділок, 19.03.2018, 23.55.00
Головна » 2016 » Вересень » 26 » Культовий хоррор «Сяйво» Стенлі Кубрика обзавівся новим трейлером [18+]
10.00.01
Культовий хоррор «Сяйво» Стенлі Кубрика обзавівся новим трейлером [18+]

      Культовий фільм жахів «Сяйво» Стенлі Кубрика, знятий за мотивами однойменного твору Стівена Кінга, готується до виходу на великі екрани - спочатку у Великобританії, після чого, швидше за все, в США. 144-хвилинна версія фільму жахів була переведена в цифровий вигляд для подальшого показу в майбутній Хеллоуїн. За показ відповідає Британський інститут кіно. Відзначається, що готується до показу версія «на 24 хвилина довше європейської»; і все через вирізані сцени про події за межами околиць готелю «Оверлук», а також уявного друга Денні [Денні Торренс], Тоні. Трейлер був змонтований таким чином, щоб у шанувальників творчості Стівена Кінга і Стенлі Кубрика виникло бажання знову оцінити психологічний хоррор, який Мартін Скорсезе назвав одним з «11 найстрашніших фільмів жахів усіх часів».

За даними дослідження Play.com, найстрашнішим моментом в історії кінематографа була визнана сцена з «Сяйва», коли Джек Торренс в чудовому виконанні Джека Ніколсона виламує сокирою двері у ванну. Для зйомок цієї сцени були зроблені полегшені двері, які Джек Ніколсон, який працював добровольцем в пожежній службі, ламав занадто легко. Після декількох дублів довелося робити нові, більш важкі і масивні двері. За словами американської актриси Шеллі Дюваль, яка виконала роль Венді, щоб зняти сцену «А ось і Джонні!» [Ця фраза є імпровізацією Джека Ніколсона], треба було «всього лише» 3 дні і 60 дверей.

Новий трейлер культового фільму жахів «Сяйво»

Цікаві факти

  • У 2001 році Американський інститут кіномистецтва поставив фільм жахів Стенлі Кубрика на 29-й рядок у списку «100 найгостросюжетніших американських фільмів XX століття».
  • У 2003 році персонаж Джек Торренс в чудовому виконанні Джека Ніколсона зайняв 25-е місце в списку «100 років 100 героїв і лиходіїв».
  • Хоча початкові реакції на фільм були змішаними, пізніше оцінки критиків виявилися більш сприятливими, і тепер «Сяйво» входить в списки найкращих фільмів жахів, а деякі видання розглядають картину Стенлі Кубрика як один з найкращих фільмів усіх часів.
  • Щоб занурити знімальну групу в необхідний психологічний стан, Кубрик показував їм фільм «Голова-резинка» Девіда Лінча.
  • За словами актриси Анжеліки Х'юстон, яка на момент зйомок жила з Ніколсоном, робота над фільмом настільки втомлювала його, що, повертаючись зі зйомок, він падав у ліжко і негайно засипав.
  • Щоб зняти кадр, де тенісний м'ячик підкочується до іграшок Денні, треба було 50 дублів.
  • Аналогічно трохи не вийшло зі сценою вбивства Діка Хеллоранна, в якій Кубрик хотів відзняти 70 дублів, але після сорокового дубля Джек Ніколсон умовив його проявити повагу до 69-річного Скетмена Крозерса, який не витримав і заплакав, питаючи «Що ви хочете , містер Кубрик?».
Переглядів: 144 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: