DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.06.11
Головна » 2018 » Жовтень » 24 » Куди найчастіше їздили українці (в межах країни і за кордон) і звідки приїжджали в Україну в першому півріччі [інфографіка]
15.00.01
Куди найчастіше їздили українці (в межах країни і за кордон) і звідки приїжджали в Україну в першому півріччі [інфографіка]
      Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) опублікувало інфографіку, яка присвячена туризму за підсумками першого півріччя: виїзного, в'їзного та внутрішнього. Відразу обмовимося, що оцінка проводилася на підставі даних про переміщення внутрішніх і роумінгових абонентів по країні, взятих у операторів мобільного зв'язку. Тобто, цифри можуть бути трохи завищеними - одного користувача може бути кілька пристроїв. Але в цілому орієнтуватися по ним можна.

Отже, як випливає з статистики МЕРТ, за підсумками першого півріччя 2018 роки за кордон виїхало 17,3 млн українців. Левова частка виїздів - близько 60% - припала на сусідні з Україною країни. Якщо розглядати точніше, то найпопулярнішою для українців очікувано стала Польща. У цю країну за підсумками першого півріччя з'їздили 3,6 млн українців. Далі йде Росія (2,3 млн), Молдова (1,3 млн), Румунія (1 млн), Білорусь (0,8 млн) і Угорщина (0,8 млн). Якщо розглядати більш віддалені країни, то найчастіше українці їздили в Чехію, Туреччину, Німеччину і Єгипет.

Для порівняння, за аналогічний період Україну відвідали 9,6 млн іноземців. Велика їх частина - з Росії та Польщі. Слідом з мінімальним відривом йдуть Чехія, Німеччина, Нідерланди, Білорусь, Молдова, Швеція, США і Румунія.

Якщо говорити про внутрішніх туристів, таких МЕРТ нарахувало 65,7 млн. Найпопулярнішими областями стали Київська (27,5%), Львівська (6,1%), Полтавська (5,2%), Житомирська (5,1%) і Черкаська (5%). Найрідше українці їздили в Донецьку і Луганську області.

Джерело: МЕРТ
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: