DVI

Понеділок, 22.01.2018, 10.00.17
Головна » 2017 » Червень » 26 » Крім трьох вже представлених, Volkswagen готує ще два нових електромобіля - позашляховик I.D. Lounge і спорткупе I.D. AEROe
08.00.02
Крім трьох вже представлених, Volkswagen готує ще два нових електромобіля - позашляховик I.D. Lounge і спорткупе I.D. AEROe
      Німецький автовиробник Volkswagen встиг представити три майбутніх електромобіля, об'єднаних лінійкою I.D., однак повного уявлення про плани компанії в даному сегменті у зацікавленої публіки поки немає. На щастя, завдяки інсайдерам, котрі побували на одній із закритих презентацій бренду, ми маємо можливість заглянути «за лаштунки» і дізнатися більше конкретної інформації.

Отже, судячи по представленому слайду, компанія готується представити ще два нових електромобіля, довівши свою лінійку I.D. до п'яти моделей:

Крім уже відомого хетчбека Volkswagen I.D., мінівена I.D. Buzz і кросовера I.D. Crozz в період з 2019 по 2022 рік компанія збирається представити ще дві моделі I.D. Lounge і I.D. AEROe. Якщо спробувати вгадати, що ж приховано під віртуальними покривалами, то швидше за все це буде позашляховик (або сімейний однооб'ємник) I.D. Lounge і спортивне купе I.D. AEROe.

Відзначимо, що на слайді зазначено, що всі моделі побудовані на єдиній модульній платформі MEB, розробленої брендом спеціально для автомобілів з електродвигунами. Також тут можна знайти ринки і терміни, на яких Volkswagen збирається продавати свої майбутні електромобілі.
Згідно з цими даними, першим в продаж в 2019 році потрапить хетчбек Volkswagen I.D., він буде пропонуватися виключно на європейському ринку, трохи пізніше кросовер I.D. Crozz потрапить до Європи і Китаю, а ось дві новинки I.D. Lounge і I.D. AEROe приїдуть тільки на ринки США і Китаю, причому станеться це ближче До 2020 років. Конкретних планів щодо мінівену I.D. Buzz ще немає навіть у самій компанії, однак вони напевно будуть визначені і скориговані за підсумками продажів перших електромобілів бренду.

Нагадаємо, що в Volkswagen збираються продавати не менше 1 мільйона електромобілів з запасом ходу близько 600 км вже до 2025 року.

Джерело: Motor
Переглядів: 64 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: