DVI

Субота, 21.04.2018, 06.54.43
Головна » 2016 » Серпень » 8 » Кожен неживий предмет в Prey, можливо, намагається вас убити
11.30.44
Кожен неживий предмет в Prey, можливо, намагається вас убити

      Arkane Studios, розробник нової версії Prey, що є таким собі переосмисленням шутера 2006р., Запропонувала цікавий спосіб змусити боятися всього, що вас оточує. Завдяки своїм здібностям прибульці, що полюють за головним героєм Морганом Ю (Morgan Yu) на космічній станції Talos 1, можуть ховатися на кожному кроці.

Представляючи новий трейлер на QuakeСon 2016, співробітники Arkane Рафаель Колантоні (Raphael Colantonio) і Рікардо Бар (Ricardo Bare) в подробицях розповіли деякі ключові особливості Prey, анонсованої на початку цього року під час прес-конференції компанії Bethesda на E3 2016. Основна мета гри - вижити в умовах інопланетного вторгнення - стає куди більш складним завданням через спеціальні здібності, якими володіють інопланетяни. Міміки, що нагадують маленьких чотирилапих комах, можуть трансформуватися в практично будь-який предмет оточення. Якщо ви опинитеся занадто близько до якогось підозрілого об'єкту, він може несподівано випустити кігті і атакувати вас. Будь-то стілець або ящик для сміття може виявитися замаскованим прибульцем. У нічний час з'являються більш небезпечні істоти - гігантські фантоми, які віддають перевагу пересуватися шляхом телепортації. Гравцеві доведеться бути напоготові 24/7, чекаючи каверзи на кожному кроці.

З цікавих особливостей, поряд з типовим арсеналом, таким, як пістолети і дробовики, головний герой також отримає клеющий інструмент. За допомогою, так званої, GLOO-гармати можна знерухомити прибульця, гасити пожежі, знешкоджувати пастки, латали проломи, а також створювати сполучні платформи. У грі буде доступна система крафтінга з можливістю створення власних універсальних інструментів, зброї, боєприпасів. Сировину і матеріали для нових розробок доведеться збирати з підручних предметів, включаючи самих прибульців. Деякі з життєво необхідних компонентів доведеться підбирати в відкритому космосі. Гравець вільний самостійно визначати стиль проходження за рахунок вибору особливостей оснащення. При цьому ведучий дизайнер Prey Рікардо Бар зауважив, що, незважаючи на те, що зброя може бути досить ефективною, її буде дуже мало. У Arkane Studios сподіваються створити в грі похмуру психоделичну атмосферу, і недостача предметів для виживання буде одним з елементів нагнітання обстановки.

В повному  оточенні, вороже налаштованих прибульців, крім інструментів і зброї Морган також зможе застосовувати і спеціальні імпланти, так звані «нейромоди», що дають нові спеціальні можливості, а іноді навіть здатності прибульців. Використовуючи мнемосхеми, Морган може відсканувати об'єкт, а потім трансформуватися в нього. Демонструючи можливості гри, на Quakecon показали, як головний герой перетворився в чашку кави, а потім ніяково намагається прокотитися через вузький прохід. Здібності також можуть бути об'єднані один з одним, подібно до того, як це реалізовано в Dishonored. Нейромоди доведеться вводити прямо в око голчастим пістолетом.
Переглядів: 161 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: