DVI

Четвер, 26.04.2018, 03.10.27
Головна » 2017 » Липень » 6 » Космоплан Virgin Galactic VSS Unity переходить в фазу випробувань з активним двигуном
15.00.02
Космоплан Virgin Galactic VSS Unity переходить в фазу випробувань з активним двигуном

     Як ми вже неодноразово зазначали, Virgin Galactic, незважаючи на трагічну катастрофу суборбітального космічного корабля VSS Enterprise в 2014 році, сповнена рішучості довести свій проект до комерційної фази - здійснення туристичних польотів у космос. Найближчим часом компанія збирається відновити пілотовані тестові польоти свого корабля з працюючим реактивним двигуном після трирічної перерви. Про це британський фінансовий магнат і засновник корпорації Virgin Річард Бренсон повідомив виданню Bloomberg.

Активні польоти - це наступна фаза випробувань літального апарату VSS Unity (він же SpaceShipTwo), що йде після фази з безліччю випробуваних польотів, в яких апарат знаходився в режимі планування.

Космічний корабель Virgin Galactic SpaceShipTwo буде здійснювати випробувальні польоти з працюючим двигуном кожні три тижні з поступовим нарощуванням висоти аж до листопада-грудня цього року. Приблизно в ці часові рамки Virgin Galactic розраховує досягти меж земної атмосфери. Це досить амбітні плани і щільний графік, враховуючи, що Virgin Galactic повернулася в лад тільки у вересні минулого року, коли VSS Unity вперше піднявся в небо після дворічної перерви, викликаного катастрофою VSS Enterprise в 2014 році.

Бренсон знову повторив очікувані терміни початку комерційних рейсів з туристами - до кінця 2018 року. Сам же він планує полетіти в космос на VSS Unity в середині 2018 року. Це буде перший космічний політ VSS Unity. Зараз головне питання в тому, чи зможе Virgin Galactic витримати графік? Зрозуміло, що компанія отримала уроки з попередніх невдач, але підкорення космосу ніколи не було легким завданням, неможливо передбачити все і навіть сама незначна проблема може призвести до перенесення на кілька місяців.
Переглядів: 53 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: