DVI

Вівторок, 19.11.2019, 05.01.04
Головна » 2013 » Грудень » 6 » Космічний пил є в кожному будинку і квартирі
10.31.02
Космічний пил є в кожному будинку і квартирі
     Напевно, багато хто при слові "космос" уявляють собі неймовірні відстані, і всякі таємничі речі, які в цих простарах відбуваються. Проте, космос набагато ближче до нас, ніж могло б здаватися. 

Наприклад, космічний пил - тонни її осідають на поверхню нашої планети щороку, і в кожному будинку, кожній квартирі є пил, який тисячі років тому був частиною якогось космічного тіла. 
Вчені прорахували, що  щороку близько 40 тонн пилу осідає на поверхню Землі. Серед цього пилу близько 10 % речовини з астероїдів, а все інше - переважно пил з комет з "юпітеріанского сімейства". Такі комети проходять неподалік від Юпітера, подорожуючи по Сонячній системі по еліптичній орбіті. 

Варто відзначити, що ті ж метеорні потоки, за якими щоосені спостерігають земляни (адже так звані метеоритні дощі - це дуже красиво), являють собою залишки комет Свіфта - Туттля і Темпеля - Туттля. Частинки речовини при проході через атмосферу Землі згоряють, і виходить дуже гарне видовище.

Загалом, наступного разу, коли будете протирати пил на меблях, не зітхайте важко. Адже ви, роблячи прибирання, торкаєтеся до самого космосу, до його таємниць і секретів.

Переглядів: 179 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: